Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Like MikeRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5