Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0