Movies
Ratings
347
BladeRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 2.5