Movies
Ratings
463
Gone GirlRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5