Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0