Movies
Ratings
260
The Maze RunnerRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
PushRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0