Movies
Ratings
919
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 0.5
Rolling GirlRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 2.5