Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 0.5
BigRated ★ 2.0
Political FeverRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 1.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5