Movies
Ratings
31
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0