Movies
Ratings
208
Shanghai KnightsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
ChaplinRated ★ 4.0
Two GuysRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Seeking JusticeRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
The MedallionRated ★ 3.5