Movies
Ratings
133
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Creed IIRated ★ 3.0
CreedRated ★ 4.0
Creed IIIRated ★ 3.5
Rocky IIIRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0