Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5
CallRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0