Movies
Ratings
150
The Dark KnightRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 1.0
Enter the DragonRated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 1.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 1.0
Scream 2Rated ★ 1.0
Another EarthRated ★ 1.0
The Last SamuraiRated ★ 1.0
ZeitgeistRated ★ 1.0
InkheartRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 1.5
Sin CityRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0