Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5- Another BirthRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
The Final PieceRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0