Series
Ratings
15
The Valhalla MurdersRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5