Movies
Ratings
71
2012Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0