Titles you rated
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5