Movies
Ratings
100
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Ladder 49Rated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5