Series
Ratings
112
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0