Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
NopeRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 3.0