Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 2.5
From Paris with LoveRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
LockoutRated ★ 2.5
Cradle 2 the GraveRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.0
SmokeRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 3.5