Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.0