Movies
Ratings
50
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0