Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 4.0