Titles you rated
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
GraceRated ★ 3.5
A Dance in VainRated ★ 3.5
The FuriousRated ★ 4.0
La CérémonieRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 5.0
Spring NightRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5