Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0