Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0