Series
Ratings
13
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5