Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5