Titles you rated
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0