Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The ArrivalRated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
The Zero TheoremRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 3.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0