Movies
Ratings
1411
Rough CutRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dragged Across ConcreteRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 4.0