Series
Ratings
33
The Day of the JackalRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
The God of Music 2Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5