Movies
Ratings
422
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5