Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5- SUGA │ Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIERated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5