Series
Ratings
308
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Mikami SenseiRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Houkago KarteRated ★ 3.5- Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Boku no NechanRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5