Movies
Ratings
15
New WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0