Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 2.0
The Lego Batman MovieRated ★ 1.0
LoganRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 1.5
April StoryRated ★ 3.0