Titles you rated
GalileoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0