Movies
Ratings
56
26 YearsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0