Movies
Ratings
478
The TuxedoRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 2.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
MRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5