Movies
Ratings
368
As Good As It GetsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 1.5
The Family ManRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Christmas Wedding PlannerRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 1.0
KlausRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Four ChristmasesRated ★ 2.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.0