Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 0.5
TedRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0