Movies
Ratings
19
InterstellarRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0