Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0