Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Angel Has FallenRated ★ 3.0
Falling Inn LoveRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.5
Premium RushRated ★ 4.0