Movies
Ratings
297
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The PlotRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5