Movies
Ratings
308
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 3.0
ZoeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5