Titles you rated
HappyendRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
War WitchRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
RitualRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0