Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0